Free shipping (DPD (Courier)) on orders of 100,00 zł and more.
Price
  • from
    to

Ocelio Gluten-free Oat Drink 1L (set 6 pcs.)

Ocelio Gluten-free Oat Drink 1L (set 6 pcs.)
Ocelio Gluten-free Oat Drink 1L (set 6 pcs.)

Availability: średnia ilość

Dispatched within: 48 godzin

Price: 36,90 zł
zestaw

Ocelio Gluten-free Oat Drink 1L

Ocelio Gluten-free Oat Drink 1L
Ocelio Gluten-free Oat Drink 1L

Availability: duża ilość

Dispatched within: 48 godzin

Price: 6,23 zł 9,59 zł
sztuka
  • discount

Mleko owsiane Ocelio to produkt, który doskonale uzupełni codzienną dietę wpisującą się w kanony zdrowego odżywiania – zarówno tę eliminującą mleko, jak i tradycyjną. Ze względu na wysoką zawartość wapnia i inne cechy polecane jest do spożywania na co dzień – spróbuj sam i przekonaj się, że warto!

Z czego zrobiony jest napój owsiany?

Liczne korzystne opinie konsumentów na temat napojów roślinnych nie są przesadzone! To produkty, które mogą naprawdę dużo zmienić w codziennej diecie osób zmagających się z niestrawnością czy nietolerancjami. Napój owsiany zawiera w sobie wszystko to, co najlepsze z nasion owsa. Wszelkie węglowodany zawarte w tym mleku roślinnym wynikają w 100% z naturalnej zawartości ich w nasionach owsa, ponieważ nie jest ono w żaden sposób dosładzane.

Kiedy warto pić mleko owsiane?

Napój owsiany to przede wszystkim dobra alternatywa dla klasycznego mleka – bez względu na to, z jakiego powodu rezygnujesz z jego spożycia. Opinie osób spożywających je jako zamiennik dla tradycyjnego mleka, są bardzo jednoznaczne – to naprawdę dobry sposób, by nie rezygnować z ulubionych mlecznych potraw i napojów, a jedynie lekko zmienić ich smak, przy jednoczesnej mocnej poprawie właściwości zdrowotnych.

Mleko owsiane pozwala delektować się charakterystycznym, zbożowym smakiem w ulubionych produktach – naleśnikach, koktajlach, owsiance czy kawie. Nie tylko zmienia smak produktu, lecz także podnosi jego wartość odżywczą, przy jednoczesnej niskiej kaloryczności.

Zobacz: Mleko roślinne

Kto powinien pić napój owsiany?

Napój owsiany to produkt, który polecamy przede wszystkim osobom nietolerującym glutenu. Jest całkowicie wolny od glutenu, dlatego nie powoduje dolegliwości trawiennych u osób z nietolerancją lub alergią na to białko zbożowe. Jednocześnie, choć napój ten przypomina mleko, nie zawiera składników potencjalnie nietolerowanych u wielu osób, a występujących w mleku – laktozy oraz białek mleka krowiego. Tym samym polecany jest alergikom i osobom z nietolerancją tych składników pokarmowych. Sprawdzi się także w diecie wegetariańskiej i wegańskiej.

Wśród konsumentów mleka owsianego krążą pochlebne opinie z uwagi na to, że napój ten doskonale nadaje się do zastępowania mleka krowiego w wielu popularnych produktach, na przykład owsiance, koktajlach, naleśnikach czy jako dodatek do kawy. Może okazać się dobrym składnikiem ciast lub innych deserów wegańskich – oczywiście po uwzględnieniu jego odpowiednich proporcji w przepisie w zamian za mleko krowie.

Zobacz też: Napój migdałowy

Napój owsiany Ocelio – kupuj w atrakcyjnej cenie

Oferujemy ten bezglutenowy, bezlaktozowy i wegański napój owsiany zawsze w atrakcyjnej cenie, z dostawą pod wskazany adres. Oprócz jednostkowych opakowań 1 l mleka owsianego mamy również opakowania zbiorcze w zestawach po 6 litrów. To szczególnie opłacalna opcja dla wszystkich, którzy rezygnują ze spożycia mleka krowiego na rzecz napojów roślinnych na stałe i pragną zaopatrzyć się w ich odpowiedni zapas na dłuższy czas! Zapraszamy do zakupu tych produktów w Ocelio i delektowania się nowymi, coraz chętniej wybieranymi wśród konsumentów smakami pochodzącymi w 100% od natury!

Ocelio Gluten-free Oat Drink 1L
Ocelio Gluten-free Oat Drink 1L

6,23 zł

Regular price: 9,59 zł

Lowest price: 7,19 zł
sztuka
Ocelio Gluten-free Organic Rice Drink  1L
Ocelio Gluten-free Organic Rice Drink 1L

5,69 zł

Regular price: 7,59 zł

Lowest price: 5,69 zł
sztuka
Ocelio Gluten-free Rice and Coconut Drink 1L
Ocelio Gluten-free Rice and Coconut Drink 1L

6,99 zł

Regular price: 9,49 zł

Lowest price: 6,99 zł
sztuka
Ocelio Gluten-free Almond Drink 1L
Ocelio Gluten-free Almond Drink 1L

8,49 zł

Regular price: 9,99 zł

Lowest price: 8,49 zł
sztuka
Ocelio Gluten-free Soy Drink 1L
Ocelio Gluten-free Soy Drink 1L

6,99 zł

Regular price: 7,79 zł

Lowest price: 6,99 zł
sztuka
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium