Free shipping (DPD (Courier)) on orders of 100,00 zł and more.

ORGANIC (BIO)

Produkty BIO – w zgodzie z naturą

Znak BIO

Aby mieć gwarancję, że produkt pochodzi z prawdziwie ekologicznej uprawy, nie wystarczy jedynie oznaczenie BIO. Na opakowaniach produktów Halina BIO oraz na produktach Ocelio możecie znaleźć charakterystyczny symbol – zielony znak euroliścia. Świadczy on nie tylko o pochodzeniu, ale również o wyjątkowej jakości, która potwierdzona jest wieloma certyfikatami i rygorystycznymi normami, które muszą spełnić producenci.

Znakiem euroliścia oznaczana jest ekologiczna żywność na terenie całej Unii Europejskiej od 2012 roku. Złożony z białych gwiazdek symbol, świadczy o tym, że produkcja przebiegła zgodnie z wyznaczonymi normami, które szczegółowo określają m.in jakość i skład gleby oraz dozwolone naturalne nawozy.

W naszym sklepie możecie znaleźć kilkanaście produktów oznaczonych unijnym symbolem. Cztery rodzaje kasz marki Halina: jaglaną, gryczaną białą, kuskus oraz bulgur, a w ofercie marki Ocelio znajdziecie również bezglutenowego musli w pięciu smakach oraz bezglutenowy napój ryżowy. Nasze certyfikowane produkty spełniają wszystkie, niezwykle rygorystyczne wymogi. Znak oznacza również, że składniki produktu są w aż 95% pochodzenia naturalnego oraz świadczą o uprawie roślin bez wykorzystywania środków o negatywnym wpływie na środowisko.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium