Free shipping (DPD (Courier)) on orders of 100,00 zł and more.

About company

Sawex Foods spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej „Sawex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods spółka komandytowa) to firma z długoletnim doświadczeniem w branży, będąca pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. Głównym zakresem działalności spółki jest handel krajowy i międzynarodowy. Od początku działalności Sawex Foods dynamicznie się rozwija.

W 2004 roku uruchomiła nowoczesny zakład produkcyjny w Kościerzynie, dzięki czemu stała się nie tylko fachowym, ale również kompleksowym producentem spożywczym, gwarantując klientom najwyższą, powtarzalną jakość produktów. Obecnie, po zmianach w strukturze organizacyjnej i przekształceniu firmy, Sawex Foods zatrudnia ponad 50 osób, importuje surowce z Europy, Azji i Ameryki oraz współpracuje z największymi sieciami handlowymi na terenie kraju, sukcesywnie poszerzając portfolio o nowe produkty, a także konfekcjonując produkty oznaczone markami własnymi sieci handlowych.

Ocelio to najnowsza marka firmy Sawex Foods, producenta m.in. ryżu, kasz, nasion strączkowych, płatków działającej na polskim rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Ocelio to ukłon w stronę osób chorujących na celiakię, z nietolerancją glutenu oraz osób świadomie eliminujących ten alergen z jadłospisu. Marka zapewnia konsumentom szeroki asortyment smacznych produktów spożywczych, które pozwolą urozmaicić dietę – by codzienne życie na diecie nie wiązało się jedynie z wyrzeczeniami. W swoim portfolio posiada kilka kategorii produktów, m.in. bezglutenowe mieszanki mąk do ciast i pizzy, napoje roślinne, musli owsiane, makarony, chipsy czy krówki.

Produkty Ocelio charakteryzują się najwyższą jakością oraz starannie dobraną recepturą. Wyróżnia je niepowtarzalny smak oraz bezpieczeństwo procesu produkcji. Stanowią pyszny i bezpieczny zamiennik produktów z glutenem. Większość produktów może być spożywana także przez osoby z nietolerancją laktozy czy będące na diecie wegetariańskiej.

 

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium