Free shipping (DPD (Courier)) on orders of 100,00 zł and more.
Price
  • from
    to

Cukier trzcinowy demerara marki Ocelio to nasza propozycja dla osób, które nie chcą rezygnować ze słodkiego smaku swoich potraw i napojów, ale pragną i w tej kwestii wprowadzić drobne modyfikacje do swojej kuchni. Nasz cukier brązowy to produkt w pełni ekologiczny, wysokojakościowy, a do tego dostępny w bardzo ekonomicznych pakietach!

Cukier trzcinowy – zdrowszy zamiennik cukru białego

Ocelio to marka wspierająca zdrowe, świadome odżywianie i codzienne wprowadzanie drobnych modyfikacji w swoich nawykach żywieniowych. Zamiana rafinowanego cukru białego na cukier organiczny pochodzący z trzciny cukrowej to jedna z tych niewielkich zmian, które w przyszłości przełożą się na wielki efekt. Cukier trzcinowy demerara BIO Ocelio to nie tylko produkt pochodzący z innego słodkiego surowca, ale również niepodlegający w tak dużym stopniu przetworzeniu, jak biały cukier. Dzięki temu w cukrze trzcinowym znajdują się niewielkie ilości witamin i minerałów.

Postaw na cukier trzcinowy eko Ocelio

Ekologiczny cukier trzcinowy o brązowym kolorze marki Ocelio to produkt bezglutenowy, o charakterystycznym lekko karmelowym posmaku. Dodatek tego cukru do codziennej kawy, herbaty czy deserów sprawi, że nabiorą one aromatycznego posmaku melasy trzcinowej. Kupując cukier brązowy Ocelio, czyli nierafinowany cukier trzcinowy, masz pewność, że używasz produktu wysokiej jakości. Pozyskiwany z ekologicznych upraw, posiadający specjalne certyfikaty cukier powinien na stałe zagościć w Twojej kuchni. Zalecamy, by stosować go z rozwagą jak każdy cukier. A zatem, jeśli słodzisz – rób to z wykorzystaniem najlepszego jakościowo cukru!

Cukier trzcinowy Ocelio w korzystnych pakietach

500-gramowe opakowania cukru trzcinowego Ocelio to dobry sposób na to, aby zmniejszać spożycie cukru na co dzień poprzez sugestywne oddziaływanie na podświadomość mniejszymi dostępnymi zasobami cukru w domu. W Ocelio dbamy przede wszystkim o zadowolenie klienta. Nasze produkty dostępne są w wygodnych i ekonomicznych pakietach – sprzedawane pojedynczo, po 3, lub po 5 opakowań. Większy zapas cukru trzcinowego to dla Ciebie przede wszystkim możliwość zrobienia zapasów online na dłużej w jak najniższej cenie. Zapraszamy do zakupów w Ocelio – nasz cukier trzcinowy demerara z pewnością spełni Twoje wysokie wymagania w kwestii smaku, jakości i wydajności, a przy tym stanie się dobrym krokiem ku zdrowszemu życiu!

Ocelio Gluten-free Rice and Coconut Drink 1L
Ocelio Gluten-free Rice and Coconut Drink 1L

6,99 zł

Regular price: 9,49 zł

Lowest price: 6,99 zł
sztuka
Ocelio Gluten-free Oat Drink 1L
Ocelio Gluten-free Oat Drink 1L

6,23 zł

Regular price: 9,59 zł

Lowest price: 7,19 zł
sztuka
Ocelio Gluten-free Almond Drink 1L
Ocelio Gluten-free Almond Drink 1L

8,49 zł

Regular price: 9,99 zł

Lowest price: 8,49 zł
sztuka
Ocelio Gluten-free Organic Rice Drink  1L
Ocelio Gluten-free Organic Rice Drink 1L

5,69 zł

Regular price: 7,59 zł

Lowest price: 5,69 zł
sztuka
Ocelio Gluten-free Soy Drink 1L
Ocelio Gluten-free Soy Drink 1L

6,99 zł

Regular price: 7,79 zł

Lowest price: 6,99 zł
sztuka
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium