Free shipping (DPD (Courier)) on orders of 100,00 zł and more.
Price
  • from
    to

Ocelio Gluten-free Almond Drink 1L

Ocelio Gluten-free Almond Drink 1L
Ocelio Gluten-free Almond Drink 1L

Availability: duża ilość

Dispatched within: 48 godzin

Price: 8,49 zł 9,99 zł
sztuka
  • discount

Ocelio Gluten-free Almond Drink 1L (set 6pcs.)

Ocelio Gluten-free Almond Drink 1L  (set 6pcs.)
Ocelio Gluten-free Almond Drink 1L (set 6pcs.)

Availability: na wyczerpaniu

Dispatched within: 48 godzin

Price: 46,99 zł
zestaw

Zdrowe odżywianie to również zdrowe picie! Napój migdałowy w wersji do picia na surowo lub jako dodatek do rożnych potraw może okazać się doskonałym zamiennikiem tradycyjnego mleka. Sprawdź, jak smakuje i włącz go do swojej diety!

Jak powstaje mleko migdałowe?

Mleko migdałowe to produkt w 100% roślinny, który nie zawiera białek mleka. Powstaje poprzez namaczanie migdałów w wodzie, a to oznacza, że znajdziesz w nim to, co w migdałach najcenniejsze – witaminy, minerały, kwasy tłuszczowe, a przede wszystkim charakterystyczny smak tych słodkich, aromatycznych orzechów!

Nasz napój migdałowy wzbogacony jest dodatkowo w wapń – składnik, który warto uzupełniać poprzez tego typu fortyfikowane produkty, będąc na różnych dietach eliminacyjnych.

Zobacz też: Napoje Sojowe

Napój migdałowy – kiedy warto go pić?

Z dobrodziejstw napoju migdałowego skorzystają z pewnością osoby, które poszukują zamienników mleka krowiego lub innego mleka pochodzenia zwierzęcego z uwagi na stosowanie diet eliminacyjnych. Z uwagi na to, że mleko migdałowe to produkt bezglutenowy, mogą go pić osoby z nietolerancją lub alergią na gluten. Doskonale sprawdzi się również jako zamiennik mleka w diecie osób nietolerujących białek mleka krowiego lub laktozy, a także wegan.

Wśród konsumentów napoju migdałowego przeważają opinie od osób, które wybierają je głównie z uwagi na charakterystyczny orzechowy smak oraz niższą kaloryczność w porównaniu z mlekiem krowim. To produkt, który dostarcza wapnia osobom rezygnującym ze spożywania produktów odzwierzęcych, a zatem – bardzo wartościowy substytut mleka. Ze względu na czysto roślinne pochodzenie napoju z migdałów, jest to produkt bardzo dobrze tolerowany przez układ trawienny, również u osób w podeszłym wieku, które gorzej trawią produkty mleczne. Dostarcza im odpowiedniej podaży wapnia, co przyczynia się do zmniejszenia ryzyka wystąpienia osteoporozy. Warto dbać o pełną wapnia dietę seniora, na przykład włączając do niej napój z migdałów.

Jak wykorzystywać mleko migdałowe w kuchni?

Napój migdałowy to produkt uniwersalny, który można stosować podobnie jak zwykłe mleko. Doskonale smakuje na zimno lub na ciepło jako zwykły napój, baza do przyrządzania smacznego kakao, czy do płatków śniadaniowych oraz musli. Ma doskonałe opinie wśród osób, które często spożywają różnego rodzaju koktajle wegańskie – doskonale sprawdza się w zestawieniu z owocami i odżywkami białkowymi, nadając im charakterystycznej migdałowej nuty. Możesz także z powodzeniem dodawać go do przyrządzanych ciast, naleśników czy gofrów jako zamiennik mleka.

Zobacz też: Mleko roślinne

Napój migdałowy w sklepie online – kupuj korzystnie

Doskonały skład jakościowy naszego napoju migdałowego, a także liczne pochlebne opinie konsumentów sprawiają, że jest to produkt naprawdę warty polecenia. Oferujemy go w atrakcyjnej, niskiej cenie w sprzedaży online w pojedynczych kartonach 1-litrowych, ale również w zestawach po 6 sztuk. Kupując zestaw napojów migdałowych, nie tylko oszczędzasz, ale również zyskujesz zapas swojego ulubionego substytutu mleka na długi czas. Dzięki temu możesz odżywiać się smacznie i zdrowo, nie rezygnując ze swoich dietetycznych przyzwyczajeń, a jedynie zmieniając je na korzystniejsze dla zdrowia!

Ocelio Gluten-free Rice and Coconut Drink 1L
Ocelio Gluten-free Rice and Coconut Drink 1L

6,99 zł

Regular price: 9,49 zł

Lowest price: 6,99 zł
sztuka
Ocelio Gluten-free Organic Rice Drink  1L
Ocelio Gluten-free Organic Rice Drink 1L

5,69 zł

Regular price: 7,59 zł

Lowest price: 5,69 zł
sztuka
Ocelio Gluten-free Soy Drink 1L
Ocelio Gluten-free Soy Drink 1L

6,99 zł

Regular price: 7,79 zł

Lowest price: 6,99 zł
sztuka
Ocelio Gluten-free Almond Drink 1L
Ocelio Gluten-free Almond Drink 1L

8,49 zł

Regular price: 9,99 zł

Lowest price: 8,49 zł
sztuka
Ocelio Gluten-free Oat Drink 1L
Ocelio Gluten-free Oat Drink 1L

6,23 zł

Regular price: 9,59 zł

Lowest price: 7,19 zł
sztuka
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium