Free shipping (DPD (Courier)) on orders of 100,00 zł and more.
Price
  • from
    to

Ocelio Gluten-free Basmati Rice 500g

Ocelio Gluten-free Basmati Rice 500g
Ocelio Gluten-free Basmati Rice 500g

Availability: duża ilość

Dispatched within: 48 godzin

Price: 10,49 zł
szt.

BIO Ocelio Gluten-free Basmati Rice 500g (set 5pcs.)

BIO Ocelio Gluten-free Basmati Rice 500g  (set 5pcs.)
BIO Ocelio Gluten-free Basmati Rice 500g (set 5pcs.)

Availability: na wyczerpaniu

Dispatched within: 48 godzin

Price: 56,69 zł
zestaw

Ocelio Gluten-free Long Grain White Rice 1 kg

Ocelio Gluten-free Long Grain White Rice 1 kg
Ocelio Gluten-free Long Grain White Rice 1 kg

Availability: duża ilość

Dispatched within: 48 godzin

Price: 12,19 zł
szt.

Ocelio Gluten-free Long Grain White Rice 500g

Ocelio Gluten-free Long Grain White Rice 500g
Ocelio Gluten-free Long Grain White Rice 500g

Availability: duża ilość

Dispatched within: 48 godzin

Price: 9,29 zł
szt.

Niezastąpiony w kuchni indyjskiej, doskonały dla wegetarian i wegan oraz osób dbających o linię, przy jednoczesnej odpowiedniej podaży węglowodanów w diecie – ryż bezglutenowy Ocelio to jeden z tych produktów, które warto mieć zawsze pod ręką w swojej szafce kuchennej. W naszym sklepie oferujemy go w różnych odsłonach – każda z nich to sposób na pyszny i pożywny obiad!

Ryż bez zanieczyszczenia glutenem – idealny dodatek do diety bezglutenowej

Osoby, których stan zdrowia wymaga stosowania diety bez glutenu w celu zapobiegania dyskomfortowi trawiennemu i innym dolegliwościom, zdecydowanie powinny pokochać dobry ryż bez zanieczyszczenia glutenem od Ocelio. Wszystkie nasze ryże nie zawierają białka, które znajduje się w pszenicy, jęczmieniu czy życie, które jest zdolne do tworzenia ciągliwej, spoistej struktury po połączeniu zboża z wodą. Dla osób, które zmagają się z celiakią bardzo ważne jest jednak, aby ich ryż pochodził ze sprawdzonego źródła. W Ocelio zajmujemy się wyłącznie produkcją artykułów spożywczych bez glutenu. Oznacza to, że ryż, który oferujemy, to produkt nie tylko naturalnie bezglutenowy, ale również pozbawiony zanieczyszczeń, które mogłyby wpłynąć na śladowe ilości glutenu w wyrobie finalnym, wynikłych w toku produkcji. To właśnie ten aspekt, a także cena naszych wyrobów sprawiają, że opinie na temat Ocelio mogą być wyłącznie pozytywne!

Ryż bezglutenowy Ocelio – produkt z Zielonym Liściem

W Ocelio dbamy nie tylko o to, aby nasze produkty były bezpieczne dla osób chorujących na celiakię lub nietolerujących glutenu. Pozyskujemy nasz ryż bez zanieczyszczenia glutenem w oparciu o najnowsze standardy rolnictwa ekologicznego. Oznacza to, że nasi konsumenci otrzymują produkt, który jest pozbawiony oprysków chemicznych (pestycydów, herbicydów, preparatów grzybobójczych), metali ciężkich oraz nawozów sztucznych i GMO. Pozyskujemy nasz dobry ryż bez zanieczyszczenia glutenem z upraw ekologicznych, co przekłada się na jego doskonały smak, aromat, a przede wszystkim skład i właściwości odżywcze. Co oznacza certyfikat Zielonego Liścia na naszym ryżu? Dla naszych konsumentów przede wszystkim pewność, że kupiony przez nich ryż został wyprodukowany w zgodzie z najnowszymi europejskimi standardami. Ryż bez zanieczyszczenia glutenem marki Ocelio to również gwarancja, że podczas uprawy nie stosowano żadnych środków negatywnie wpływających na środowisko. Tym samym nasz ryż, który możesz kupić online, jest nie tylko pełnowartościowy, ale również doskonale smakuje, a podczas jego uprawy i produkcji nie zostały przekroczone żadne ekologiczne normy europejskie.

Zobacz też: Musli bezglutenowe

Jaki ryż bez zanieczyszczenia glutenem mamy w ofercie?

Ocelio oferuje w odsłonach zapewniających najwyższą jakość doznań smakowych dla naszych konsumentów. Ryż basmati to jeden z najszlachetniejszych gatunków ryżu na świecie, charakteryzujący się długimi, jasnymi ziarnami i lekko orzechowym posmakiem. Można go wykorzystać do przyrządzania znakomitych potraw kuchni indyjskiej i tajskiej, również dla osób chorujących na celiakię, które nie mogą spożywać glutenu. Wraz z charakterystycznymi słodko-pikantnymi przyprawami tworzy potrawy, którym trudno się oprzeć! Mamy w ofercie także klasyczny ryż biały długoziarnisty. To dodatek do potraw, który swoją łagodnością wspaniale uzupełni smak aromatycznych sosów, mięs i warzyw. Z powodzeniem można go także użyć przy komponowaniu różnego rodzaju sałatek, dań na słodko czy zapiekanek. Opinie na temat składu ryżu Ocelio mogą być tylko dobre – pozbawiony sztucznych dodatków, nieprzetworzony produkt okazuje się jednym z najlepszych sprzymierzeńców osób, pragnących zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Dzięki ryżowi w krótkim czasie uda się przyrządzić potrawę spełniającą wyśrubowane wymagania diety bezglutenowej!

Zobacz: Makaron bez glutenu

Kupuj korzystnie – w sklepie Ocelio online

Misją Ocelio jest dostarczanie wysokiej jakości produktów dla osób, które chcą lub muszą zrezygnować na stałe albo na jakiś czas z glutenu. Jednocześnie dążymy do tego, aby maksymalnie ułatwić im uzupełnianie zapasów w kuchennej szafce, bez konieczności robienia kosztownych zakupów w sklepach stacjonarnych ze zdrową żywnością. Osoby stosujące dietę bezglutenową dzięki Ocelio mają dostęp do wysokiej jakości produktów wolnych od glutenu, w tym ryżu, których cena w stosunku do jakości jest niezwykle atrakcyjna. Co więcej, kupując u nas zyskujesz możliwość zrobienia większych zapasów i dzięki temu zyskujesz! Opinie klientów, którzy systematycznie odwiedzają nasz sklep internetowy, potwierdzają, że kupowanie online zdecydowanie podnosi jakość ich zakupów i tym samym wpływa na zwiększenie komfortu codziennego życia. W naszej ofercie możesz zakupić ryż bez zanieczyszczenia glutenem w opakowaniach 0.5 kg lub 1 kg w korzystnej cenie. Tym samym z jednego opakowania ryżu można przyrządzić od kilku do kilkunastu porcji posiłku, co bez wątpienia przekłada się na zmniejszenie domowych wydatków.

Zobacz: Napoje roślinne bez zawartości glutenu

Ryż Ocelio – dlaczego warto mieć go w szafce kuchennej?

Ryż w różnych odsłonach to jedna z najpopularniejszych potraw na całym świecie, która wraz z warzywami, mięsem czy owocami może zaspokoić nie tylko gusta, ale i apetyty wielu osób, nie tylko tych, które zmuszone są do rezygnacji z produktów glutenowych. Biorąc pod uwagę wartości, jakie dają produkty od Ocelio, cena okazuje się bardzo korzystna. Zapraszamy na zakupy!

Ocelio Gluten-free Almond Drink 1L
Ocelio Gluten-free Almond Drink 1L

8,49 zł

Regular price: 9,99 zł

Lowest price: 8,49 zł
sztuka
Ocelio Gluten-free Organic Rice Drink  1L
Ocelio Gluten-free Organic Rice Drink 1L

5,69 zł

Regular price: 7,59 zł

Lowest price: 5,69 zł
sztuka
Ocelio Gluten-free Rice and Coconut Drink 1L
Ocelio Gluten-free Rice and Coconut Drink 1L

6,99 zł

Regular price: 9,49 zł

Lowest price: 6,99 zł
sztuka
Ocelio Gluten-free Oat Drink 1L
Ocelio Gluten-free Oat Drink 1L

6,23 zł

Regular price: 9,59 zł

Lowest price: 7,19 zł
sztuka
Ocelio Gluten-free Soy Drink 1L
Ocelio Gluten-free Soy Drink 1L

6,99 zł

Regular price: 7,79 zł

Lowest price: 6,99 zł
sztuka
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium